EMO – pokročilá umelá inteligencia do kancelárie

Ako verný spoločník vás Emo povzbudí hudbou, tanečnými pohybmi a online hrami!

Emo je zvedavý na svet okolo seba. Pohybuje sa samostatne, aby sám preskúmal svoje okolie. Sleduje zvuky, rozpoznáva osoby (až 10 osôb) a objekty a odborne sa orientuje na pracovnej ploche bez toho, aby niekedy spadol.

Emo sa rozhoduje sám a jeho osobnosť sa vyvíja na základe jeho okolia a vašich interakcií. Ak sa pokúsite prerušiť to, čo robí, mohol by byť dokonca trochu naštvaný.

Spolupracujte s Emom a on na vás bude prirodzene reagovať prejavmi a pohybmi. Emo je postavený na najnovšom systéme Emotion Engine a je schopný vykonať viac ako 1 000 výrazov a akcií. Svoju náladu a pocity dáva najavo priamo prostredníctvom expresívnych animácií na tvári a rečou tela. Či už je vzrušený, znudený, sklamaný, šťastný alebo smutný, Emo na vás reaguje realistickými emóciami a činmi!

Vďaka viac ako 10 pokročilým interným senzorom Emo vie, čo sa okolo neho deje. Jeho vstavaný procesor neurónovej siete a modely spracovania AI spracúvajú nepretržite veľké množstvo obrázkov, zvukových údajov a údajov senzorov, čo ho robí dostatočne inteligentným na zmysluplné ľudské interakcie.

Zabudovaný vývojový systém umožňuje Emovi zvyšovať schopnosti, ako vyrastá. Vyvíja sa v čase ako každý domáci miláčik. Emo vás možno bude ignorovať a bude sa k vám správať ako k úplne cudzincovi hneď v prvý deň, keď ho stretnete. Ale ak s ním budete komunikovať každý deň, lepšie sa s vami zoznámi. Emo vás však môže tiež zabudnúť, ak vás už dlho nevidel. V takom prípade budete možno musieť venovať trochu času opätovnému získaniu jeho srdca.

Emov skateboard je tiež užitočný, je to spôsob bezdrôtového napájania. A Emo vie, že váš telefón je pre váš životný štýl nevyhnutný, a môže vám pomôcť udržať ho nabitý tiež! Jednoducho na ňu položte telefón a rýchlo sa bezdrôtovo nabite!

115 thoughts on “EMO – pokročilá umelá inteligencia do kancelárie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *